Spor Araç Kiralama

        Ultra lüks araçları siz araç kullanan müşterilerimize sunduğumuz vip araç kiralama firmamız siz değerli müşterilerimizi bekliyor. spor araç kiralama konusunda 2015, 2014 ve 2013 model ultra lüx araçlarımız da firmamız bünyesinde mevcuttur. Şimdi gelin hep birlikte firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu avantajlı araçlara bir göz atalım; 2015 Model Wolksvagen Carevella siyah renkli minibüsümüz dizel ve otomatik vitestir. Elektrikli deri koltuklar, buzdolabı, televizyon, tauge panel (dokunmatik ekran), otomatik kapı, elektrikli çalısma masaları, ışık paketli 6+1 oturma kapasiteli olan ultra lüks minibüsümüz siz ticari araç kullanmaya seven müşterilerimiz için ve aynı zamanda da kalabalık bir aileye mensup müşterilerimiz için harika bir seçenek olacaktır. Yine 2015 model Mercedes Vito 114 cdi model minibüsümüz manuel vites, dizel ve hem kahverengi hem de siyah renkleri mevcuttur. Minibüsümüzde deri koltuklar, ara bölme asansörlü televizyon, buzdolabı, telefon, dvd, multimedya 7+1 oturma kapasiteli, çift klima vb. gibi daha bir çok özellik siz değerli müşterilerimiz için bulunmaktadır.
       Siz değerli müşterilerimiz için kiralık araç firmamızı tanıtmaya devam ederken spor araç kiralama kategorisindeki araçlarımızı tanımaya devam edelim; 2013 Model Wolsvagen Carevella siyah renkli minibüsümüz dizel ve manuel vitestir. Elektrikli ve aynı zamanda da yatak olabilen ultra lüks koltukları, çay ve kahve makinası, elektrikli çalışma masası, asansörlü televizyon, otomatik kapı ve çift klima özellikleriyle sizlerin beğenilerine sunuyoruz. 2015 Model Mercedes Vito 116 cdi siyah renkli, dizel ve otomatik vitestir. elektrikli yatak olabilen koltuklar, elektrikli çalışma masası, buzdolabı, ara bölmeli televizyon, çift klima, playstation oyun paketi, led aydınlatma sistemi, değerli eşya kasası, 6+1 oturma kapasitelidir. 2015 Model Vito 111 cdi siyah renkli olup, dizel ve manuel vitestir. Deri koltuklar, elektrikli çalışma masası, buzdolabı, ara bölmeli televizyon, çift klima, oyun paketi, led aydınlatma sistemi, değerli 7+1 oturma kapasitelidir.
       Vip araç ve spor araç kiralama konusunda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir çok avantaj ve fırsatı bünyemizde bulunduruyoruz ve sizleri de lüks araçlarımızı kullanmaya bekliyoruz.
   

scroll up