Vip Minibüs Kiralama

KONFORUN LÜKSÜNÜ SUNUYORUZ

Toplantıda kalabalık olacağız, araç yetmez.Firmamız olarak Vip minibüs kiralama İstanbul ile lüks araç imkânınıza çözüm sunuyoruz.

Son model vip minibüs araç filosu, şoförlü şoförsüz lüks araçlar ile oto kiralama ile hizmetinizdeyiz.

Wolksvagen Carevella siyah, Mercedes Vito 114 cdi Kahverengi, Mercedes Vito 111 cdi siyah, Mercedes Vito 1164 cdi siyah, Mercedes Viano2.2 siyah gibi sadece birkaçı olan bu araç filomuzdan kiralayabilirsiniz. Araçlarımız otomatik kapı, deri koltuklar, televizyon, buzdolabı, çay kahve makinesi, elektrikli koltuklar, klima, havalı süspansiyon, değerli eşya kasası led aydınlatma, playstation oyun paketi, çalışma masası gibi daha sayamadığımız birçok lüks konfor araçlarımızda bulunmaktadır. Araçlarımızda kendinizi evdeymiş gibi hissedeceksiniz. Vip minibüslerimizi görmek isterseniz web sitemizden resimlerini inceleyebilirsiniz.

Şoförlü şoförsüz lüks vip modellerimizle; güven, dürüstlük ve titizlik ilkeleriyle sektör liderliğimizi sürdürüyoruz. Vip minibüs kiralama ile acil durumlardan, mutlu günlere son model araçlarımızı kiralayabilirsiniz. O halde profesyonellerle çalışmalısınız. Uygun fiyat, rent a car kasko, bakımlı ve yüksek performanslı vip minibüslerimiz ile tercihiniz olacağız.
scroll up